Скребки на транспортер

Що таке скребки транспортера

Скребки на транспортер або скребки ТСЛ (транспортер скребковий ланцюговий) - це спеціальний виріб, виготовлений з поліуретану, суцільнолитої або армованої тканиною гуми, який кріпиться болтовим з'єднанням на посадкову площадку ланцюгового транспортера (ТСЛ) або елеватора завдяки наявності отворів і є основним елементом, завдяки якому здійснюється переміщення вантажу.

Для чого потрібні скребки на транспортер

Скребок транспортера потрібен для переміщення вантажів на конвеєрах, що приводяться у рух за допомогою ланцюгової тяги. Саме він виконує основну функцію переміщення вантажу по ланцюговому конвеєру, при цьому, завдяки своїм фізичним властивостям, виключає пошкодження вантажу. Одночасно, цей виріб, через постійний контакт з вантажем, піддається максимальному зносу і підлягає найбільш частої заміни.

Де застосовуються скребки транспортерні

Скребки транспортерні застосовуються на ланцюгових конвеєрах в різних галузях промисловості та сільському господарстві. Найбільш часто даний вид продукції застосовується при транспортуванні зерна на елеваторах зернозбиральних комбайнів, на конвеєрах сипучих матеріалів та інших видах ланцюгових конвеєрів, коли необхідна максимальна продуктивність конвеєра в умовах обмеженого простору.

Завдяки наявності скребка, по коробу ланцюгового конвеєра в момент часу можна перемістити обсяг вантажу з максимальною ефективністю, іншими словами, скребок своєю площею проштовхує вантаж по конвеєру, при цьому ширина короба фактично є шириною самого скребка.

Особливості скребків ТСЛ

Скребки до ланцюгових транспортерів виготовляють з поліуретану, суцільнолитої або армованої тканиною гуми. Розміри та форма даного виду виробів безпосередньо залежать від розмірів самого жолобу, по якому переміщують вантаж, а також від способу кріплення скребка до ланцюга транспортера.

У найпростішому випадку, скребок може мати квадратну або прямокутну форму з отворами для кріплення до металевої транспортної пластини. В іншому випадку, коли габарити скребка виходять за нижню межу ланцюга, він буде мати П-образну або більш складну форму вирізу по центру.

Кількість отворів для болтового кріплення скребка до металевої посадкової пластини може бути від двох і більше, а їх діаметр і розташування обумовлено навантаженнями на сам скребок і його площею. Найбільш поширеними діаметрами отворів для кріплення до посадкової пластини є діаметри в 6, 8 або 10 мм.

Металева пластина, прикріплена безпосередньо до ланок ланцюга конвеєра, виконує функцію напрямної, а також надає скребку достатню жорсткість, виключаючи його деформацію і, як наслідок, висипання вантажу. При цьому, завдяки наявності скребка, посадкова пластина не контактує з вантажем, що перевозиться і стінками жолоби конвеєра, виключаючи їх пошкодження. Останнє особливо актуально при перевалці зерна під час жнив, оскільки дозволяє скоротити кількість його бою.

В наявності є гумові скребки для комбайнів виробників: Massey Ferguson, John Deere, Deutz Fahr, New Holland, Laverda, НИВА, Case IH, Fortschritt, Claas, Challenger, Fendt, Вектор, Полісся, Славутич, ДОН, Єнісей, CLAAS та ін. Розміри виробів можуть бути відповідно до ваших креслень (виготовляємо скребки під замовлення) або стандартних типорозмірів.

Для виготовлення скребків використовуємо еластичний міцний комбінований матеріал, який добре зарекомендував себе в роботі (термін служби в порівнянні зі звичайними скребками у 2 рази більше). А також виготовляємо скребки для конвеєрів з м'яких комбінованих гумових пластин різної товщини.

Потрібна консультація?

Ми вам зателефонуємо протягом 15 хвилин