Перфорація конвеєрних стрічок

Що таке перфорація конвеєрної стрічки

Перфорація конвеєрних стрічок - це процес створення наскрізних отворів в транспортерних стрічках необхідного діаметра і структури, згідно із заданими характеристиками отриманого в результаті продукту.

Для чого необхідні отвори в транспортерній стрічці

Перфорація транспортерних стрічок потрібна для вирішення найрізноманітніших виробничих завдань. Наприклад, в найпростішому випадку, перфорація стрічки необхідна для закріплення спеціальних ковшів на стрічках елеватора, в яких і здійснюється перевезення вантажів під великими кутами нахилу.

Ще одним прикладом необхідності перфорації стрічки може служити її використання на конвеєрах з вакуумним притиском вантажу, таким чином, завдяки наявності отворів в транспортерній стрічці, вантаж, що перевозиться надійно притискається до площини стрічки та не зміщується в процесі транспортування.

В іншому випадку, необхідність отворів на стрічці конвеєра допомагає поліпшити вентиляцію вантажу, що перевозиться для прискорення його просушування. У найскладніших випадках, перфорація стрічки транспортерної необхідна для створення готового виробу, наприклад, у випадку зі стрічками для дробометів.

Особливості перфорації стрічки транспортера

Процес перфорації конвеєрних стрічок тільки може здатися простим і таким, що не вимагає наявності спеціальних верстатів та інструменту. Але мова йде не про банальне висвердлювання отворів в транспортерній стрічці, а саме про отримання отворів з рівними краями, без пошкодження структури тканини армуючих шарів, що може, своєю чергою, вплинути безпосередньо на здатність стрічки виконувати свої основні функції.

Важливим моментом є і суворе дотримання кроку між отворами та рядами, що тягне за собою перенесення креслення в програму перфораційного верстата. Додатковою складність для якісного виконання завдання додає ще й товщина стрічки, яка може доходити до 40 - 60 мм. В такому випадку домогтися необхідного результату, а саме - отворів з рівними краями в стрічках різної товщини, можна тільки за наявності високоточного обладнання та персоналу, який точно виконає поставлене завдання.

Розрахунок вартості робіт по перфорації транспортерної стрічки

Для простоти розрахунку вартості перфорації стрічок транспортерних ми розробили калькулятор приблизної вартості готової послуги. Все що необхідно зробити - вказати розміри стрічки (ширину, довжину і товщину), діаметр і кількість отворів, для більш точної оцінки вартості робіт - залиште в заявці-прорахунку ваші контактні дані та фахівець компанії зв'яжеться з вами найближчим часом.

Потрібна консультація?

Ми вам зателефонуємо протягом 15 хвилин