Про нас

Заснована групою професіоналів, які успішно працюють в галузі промислового постачання обладнання та витратних матеріалів ГТВ понад 10 років. Завдяки оперативному постачанню конвеєрного встаткування, транспортерних стрічок, надання якісних послуг з обслуговування конвеєрних ліній, компанія зарекомендувала себе як надійний стратегічний партнер для багатьох провідних промислових і сільськогосподарських підприємств України.

Кожен день ми розширюємо сегмент продукції, що постачається і послуг, щоб повністю задовольнити потреби наших клієнтів і партнерів. З кожним роком ми збільшуємо нашу присутність на ринку, створюємо нові робочі місця, самостійно виробляємо багато ГТВ, розробляємо інноваційні рішення для складних завдань з використанням в першу чергу сировини та обладнання українського виробництва, а також перевірених закордонних постачальників.

Розуміючи необхідність своєчасного постачання устаткування і супутніх товарів, ми завжди маємо в наявності понад 150 позицій найбільш потрібних типів і видів транспортерних стрічок безпосередньо на складі нашого підприємства і понад 10 000 одиниць товарів, які ми можемо поставити нашим партнерам за запитом в найстисліші терміни.

Важливим напрямком роботи підприємства є створення міцних партнерських відносин із закордонними виробниками конвеєрного обладнання та супутніх товарів. За роки роботи це дозволило нам обрати тільки тих партнерів, якість продукції яких дійсно відповідає не тільки стандартам на папері, а й підтверджено безпосередньою експлуатацією в умовах виробництва наших клієнтів.

Конкурентні переваги компанії «DRTI»:

- широкий асортимент продукції безпосередньо на складі нашого підприємства;

- відпрацьовані логістичні схеми постачання зі складів провідних закордонних виробників;

- конкурентні та обґрунтовані ціни на весь асортимент продукції;

- внутрішній контроль якості всієї виробленої продукції;

- вигідні умови співпраці;

- наявність власних фахівців, що надають якісні послуги з обслуговування конвеєрних ліній;

- широка географія постачання продукції та надання послуг.

Наша компанія піклується про якість вашого виробництва, а ви, своєю чергою, про якість виробленого вами продукту. Разом ми піклуємося про кінцевого споживача і рухаємося вперед для досягнення однієї мети - розвитку бізнесу в Україні.

Звернувшись до нас, ви отримаєте якісну продукцію, яка відповідає всім нормам і стандартам. Ми завжди відкриті для конструктивного діалогу та взаємовигідного співробітництва з іншими компаніями, прагнемо знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта і підібрати краще рішення для складних завдань і проєктів.

Потрібна консультація?

Ми вам зателефонуємо протягом 15 хвилин