Доставка та оплата

Адреса складу компанії «DRTI»

Компанія «DRTI» пропонує клієнтам відвідати наш склад, який розміщений за адресою: м Дніпро, вулиця Бориса Кротова, 3.

Відправлення перевізниками

Здійснюємо постачання продукції наступними перевізниками:

Нова Пошта

САТ

Делівері

Нічний Експрес

Доставку попутним вантажем або автомобілем покупця (в цьому випадку компанія не несе відповідальності за збереження вантажу).

Відвантаження товару може бути здійснене як безпосередньо на Вашу електронну адресу (Склад - Двері), так і на відділення будь-якого із зазначених вище перевізників (Склад - Склад).

Доставка товарів і документів здійснюється коштом покупця.

Оплата

Ми працюємо:

За готівковим розрахунком безпосередньо на складі нашої компанії

За безготівковим розрахунком (оплата товарів на сайті)

За безготівковим розрахунком з ПДВ

Для зручності наших клієнтів, ви можете здійснити оплату деяких позицій товару безпосередньо на нашому сайті.

Умови відвантаження товару зі складу компанії «DRTI»

Відвантаження товару здійснюється тільки по 100% передоплаті.

Ми не відправляємо товар післяплатою, оскільки в 99% випадків виробляємо товар за індивідуальним замовленням клієнта. У випадку з транспортерними стрічками - відрізаємо від великих бухт. У тому випадку, якщо клієнт з якихось міркувань передумав забирати товар зі складу перевізника - ми зазнаємо збитків, оскільки ймовірність того, що товар з індивідуальними розмірами та характеристиками знадобитися іншому покупцеві - наближається до нуля. Також ми зазнаємо збитків і за зворотну доставку товару зі складу перевізника.

Якщо у вас виникають сумніви щодо чесності в роботі нашої компанії, ви можете перевірити відгуки про нас в інтернеті. За більш ніж 10 років роботи компанії про якість нашої продукції та послуг, про виконання зобов'язань по відвантаженню товарів не було жодного негативного відгуку. Компанія не фігурує в жодному судовому процесі, пов'язаному з відправкою товарів або щодо невідповідності якості продукції, що поставляється і послуг.

Гарантії

На вживані транспортерні стрічки ми не надаємо гарантії, згідно з ч. 2 статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів», в якій чітко вказано, цитуємо: «Щодо непродовольчих товарів, що перебували у використанні та були реалізовані через роздрібні комісійні торговельні підприємства, вимоги споживача, зазначені у частині першій статті 8, задовольняються за згодою продавця. Відповідно до цієї частини, задовольняються вимоги споживача щодо товарів, гарантійний строк на які не закінчився». Купуючи даний вид продукції, ви погоджуєтеся з тим, що всі ризики, пов'язані з користування вживаним товаром лягають на вас.

Гарантія на нові транспортерні стрічки надаються заводом-виробником і прописана в сертифікаті відповідності на продукцію, що в кожному окремому випадку регламентується дотриманням експлуатаційних норм і умов на виробництві покупця.

На вироби, виготовлені за індивідуальним замовленням клієнтів, ми гарантії не надаємо з причини відсутності регламентованих експлуатаційних норм обладнання, на якому буде використовуватися виріб.

Гарантія на інші вироби та послуги регламентуються договором і, в кожному окремому випадку, гарантійні терміни обговорюються в індивідуальному порядку і прописуються в договорі постачання.

Регіони постачання продукції компанії «DRTI»

Україна:

Вінницька область

Волинська область

Дніпропетровська область

Донецька область (крім непідконтрольних Україні територій і територій проведення ООС)

Житомирська область

Закарпатська область

Запорізька область

Івано-Франківська область

Київ

Київська область

Кіровоградська область

Луганська область

Львівська область:

Львів

Золочів

Миколаївська область

Одеська область:

Ізмаїл

Одеса

Чорноморськ

Полтавська область

Рівненська область

Сумська область

Тернопільська область

Харківська область

Херсонська область

Хмельницька область

Черкаська область

Чернігівська область

Чернівецька область

Потрібна консультація?

Ми вам зателефонуємо протягом 15 хвилин